pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy w internecie. Dzięki pozycjonowaniu firmy uzyskują szereg wymiernych korzyści obejmujących wzrost efektywności sprzedaży, podniesienie świadomości marki, zwiększenie ruchu na stronie www oraz rozszerzenie zasięgu terytorialnego.
Pozycjonowanie jest zatem skuteczną drogą do sukcesu firmy. Obecność strony www na wysokich pozycjach w rankingach wyszukiwarek internetowych pozwala na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów. Efektywne pozycjonowanie jest sprawdzonym sposobem na zdobycie przewagi nad konkurencją.

linki sponsorowane Google Adwrods

Linki sponsorowane to najszybsze z dostępnych narzędzi reklamy internetowej, umożliwiające precyzyjne dotarcie to użytkowników zainteresowanych ofertą firmy. Wysoka  elastyczność i mierzalność efektów to cechy, które powodują, że Adwords cieszy się wciąż rosnącą popularnością.
Dokładne określenie celów realizowanej w oparciu o przemyślaną strategię kampanii, pozwala na wygenerowanie pożądanego ruchu dla strony lub sklepu internetowego. W krótkim czasie Klient uzyskuje wgląd w narzędzia raportujące, umożliwiające ocenę opłacalności podejmowanych działań.

audyty i optymalizacja

Kompleksowy audyt SEO strony www lub sklepu internetowego to dokument zawierający pełną analizę parametrów wpływających na ustalanie rankingu wyszukiwarek internetowych. Audyt zawiera listę rekomendowanych zabiegów optymalizacyjnych, których celem jest poprawa widoczności serwisu w wyszukiwarkach.
Profesjonalnie wykonana implementacja działań optymalizacyjnych powoduje, że serwis staje się bardziej przyjazny dla SEO i zaczyna pojawiać się wyżej w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych. Znacznie łatwiejsze jest wówczas także pozycjonowanie trudnych fraz.

inbound marketing

Docieraj do nowych klientów, podnoś konwersję i zwiększaj sprzedaż dzięki skutecznej strategii marketingowej łączącej media społecznościowe, wysokiej jakości treść, SEO, PPC oraz efektywną automatyzację podejmowanych działań. W pełni korzystaj z potencjału komunikacyjnego w internecie.
Strategia Inbound Marketingu zakłada nawiązanie trwałej i silnej relacji z odbiorcami. Dobór właściwych kanałów marketingowych oraz jakościowy przekaz pozwala na kreowanie pozytywnego wizerunku marki oraz jest motywacją do budowania zaangażowania użytkowników zainteresowanych usługami i produktami firmy.

reklama na Facebooku

Wykorzystaj potencjał największego portalu społecznościowego na świecie. Dzięki naszym działaniom masz szansę na pozyskanie tysięcy nowych fanów, popularyzację własnej marki i prestiżu firmy oraz nawiązywanie trwałych relacji z potencjalnymi klientami. Facebook to ponad miliard użytkowników na całym świecie i blisko 9 milionów internautów w Polsce.
W ramach kampanii FB masz możliwość skorzystania z szeregu działań obejmujących prowadzenie fan page'a, reklam FB, akcji promocyjnych oraz konkursów i aplikacji. Zaawansowane możliwości kanału komunikacyjnego, jakim jest Facebook powodują, że jest to forma reklamy o dużych możliwościach oddziaływania i o potwierdzonej skuteczności.

analityka internetowa

Zaawansowane narzędzia analityczne są kluczem do zrozumienia zachowań użytkowników. Analizy statystyk oraz konfiguracji serwisów i aplikacji pozwalają na skuteczną optymalizację i jeszcze efektywniejsze wykorzystanie potencjału strony internetowej. Dowiedz się jak wydłużyć czas odwiedzin i spowodować, aby Klienci częściej odwiedzali Twój serwis.
Diagnostyka jest kluczowym składnikiem sukcesu na rynku e-commerce. Dzięki rzetelnym danym podejmowane przez Ciebie decyzje dotyczące kierunków i narzędzi rozwoju biznesu w sieci będą posiadały solidne podstawy merytoryczne, udokumentowane wcześniej zebranymi raportami ilościowymi i jakościowymi.

szkolenia i konsultacje

Szkolenia kierowane są do osób prywatnych lub działów marketingu firm, decydujących się na samodzielne działania z zakresu pozycjonowania oraz optymalizacji serwisów www. Odpowiedni instruktaż umożliwia samodzielne prowadzenie działań z zakresu SEO dla własnej witryny. Poznaj skuteczne techniki i dowiedz się, jakich błędów unikać.
Usługi konsultacji kierujemy do Klientów zainteresowanych wsparciem w zakresie samodzielnie realizowanych działań promocyjnych w internecie. Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie do rozwiązania problemów, które mogą pojawić się w procesie pozycjonowania serwisu internetowego.

monitoring internetu

Monitoring obecności w internecie, pozwala śledzić opinie na temat własnych produktów i usług. Dzięki odpowiedniemu zaangażowaniu otrzymujesz możliwość bezpośredniego wpływania na reputację i świadomość swojej marki. Monitoring pozwala na dotarcie do najbardziej wpływowych autorów i daje szansę wykorzystania ich potencjału w budowie własnego wizerunku!
Monitoring mediów społecznościowych pozwala na przeprowadzenie analizy skuteczności podejmowanych kampanii marketingowych. Dzięki tej wiedzy będziesz w stanie udoskonalić przyszłe działania promocyjne, tak konfigurując swoje projekty, aby ich efektywność była za każdym razem wyższa.

HopNaTop w liczbach
95%
fraz będących w TOP10
> 2000
pozycjonowanych fraz
>140
zrealizowanych kampanii AdWords
91%
przedłużonych umów
Vegeta
X
pozycjonowanie w poznaniu marketing internetowy poznań
X