HopNaTop szczytu popularności w Internecie…

HopNaTop jest marką należącą do agencji interaktywnej Pro Estate Solution będącej na rynku od 2006 roku. U podstaw naszego działania leży dążenie do dostarczenia Klientowi usługi gwarantującej maksymalną skuteczność działania w sferze marketingu internetowego. Wierzymy, że kluczem do stabilnego i zrównoważonego rozwoju naszej firmy, jest sukces naszych Klientów.


Na przestrzeni ośmiu lat istnienia agencji zrealizowaliśmy projekty dla ponad 250 firm działających praktycznie we wszystkich gałęziach gospodarki. Szczególny nacisk kładziemy na sprawną komunikację z Klientem, będącą podstawą obopólnego zadowolenia. Dzięki regularnym szkoleniom i uczestnictwie w branżowych konferencjach nieustannie podnosimy kwalifikacje oraz umiejętności.

Jesteśmy 
 do Twojej 
 dyspozycji!
Do Twojej dyspozycji oddajemy zespół doświadczonych accountów, webdesignerów, webdeveloperów, copywriterów oraz specjalistów od marketingu internetowego. Skontaktuj się z nami

Naszymi Klientami są zarówno firmy o ugruntowanej pozycji, jak i te, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w branży. Ofertę dopasowujemy do specyficznych potrzeb każdego przedsiębiorstwa i branży, w której ono działa. Poznaj nasze możliwości i wykorzystaj szanse jakie stwarzają dla Ciebie nowoczesne kanały marketingowe w internecie!

Zobacz jak działamy, a potem zostań naszym Klientem!

Kontakt

Właściwa komunikacja jest dla nas priorytetem. Rozmowę z Klientem wykorzystujemy do zebrania precyzyjnych informacji o potrzebach i warunkach w jakich funkcjonuje jego firma. Wspólnie ustalamy zakres i poziom naszej przyszłej współpracy.

Oferta

Wykorzystując informacje zebrane podczas rozmowy, nasi accounci przygotowują indywidualną ofertę działań marketingowych. Dokument wraz z wyceną proponowanych działań jest następnie przekazywany Klientowi do akceptacji.

Umowa

Po akceptacji warunków przedstawionych w ofercie przechodzimy do podpisania umowy, która  jest podstawą wykonywanych przez nas działań. Po przekazaniu przez Klienta ewentualnych materiałów dodatkowych - niezbędnych do uruchomienia kampanii - przystępujemy do pracy.

Realizacja

Zespół rozpoczyna pracę, ustala harmonogram, a następnie uruchamia działania objęte kampanią. Dokładamy starań, aby efekty podejmowanych przez nas procesów jak najszybciej pozytywnie wpłynęły na wizerunek i sprzedaż naszego Klienta.

Raportowanie

W trakcie trwania kampanii otrzymujesz od nas regularne raporty pozwalające na określenie efektywności i zakresu realizowanej kampanii. Dzięki sprawozdaniom masz możliwość weryfikacji realizacji celów kampanii w oparciu o dane sprzedażowe oraz aktualny wizerunek firmy.

Korzystanie z efektów

Bez względu na rodzaj i zakres kampanii efekty naszych działań wpływają na budowę pozytywnego wizerunku Twojej firmy. W krótkim czasie powinieneś zanotować wzrost zainteresowania swoimi produktami lub usługami, przekładający się na wyższą sprzedaż!


HopNaTop w liczbach
95%
fraz będących w TOP10
> 2000
pozycjonowanych fraz
>140
zrealizowanych kampanii AdWords
91%
przedłużonych umów
Głodny Oscar
X
pozycjonowanie w poznaniu marketing internetowy poznań
X